Mým klientkám pomáhám přijmout se a kvést.

Krásná žena je sebevědomá žena, která se nebojí do sebe investovat a to na různých úrovních.

Každá péče, každá energie do sebe vložená se nám tisíckrát vrátí. Žena si zaslouží a zároveň také potřebuje cítit se dobře ve svém těle a být spojená jak s ním tak se svými emocemi.

Během mých ošetření se vždy ladím na potřeby klientky. I „obyčejné“ kosmetické ošetření tak může být terapií a to nejen pro Vaši pleť. Stejně tak make up může mít zázračnou moc v rámci Vašeho sebevědomí. Pokud vedete své kroky vědomě, je vždy výsledek holistický, a to je můj cíl.

 

Jmenuji se Zuzana Kicková a kosmetice se věnuji s přestávkami v podstatě 20let.

Začínala jsem s bio kosmetikou, pak jsem dělala v Dermo centrech s lékárenskou kosmetikou a nakonec jsem zakotvila jako Beauty Advisor a Make up Artist pro luxusní značky Estee Lauder a Sisley Paris. Procestovala jsem tou dobou celou Českou republiku a nalíčila stovky žen.

Během této praxe jsem se zabývala také seberozvojem, spiritualitou a různými terapeutickými metodami.

Vstoupila jsem na volnou nohu a několik let pracovala jako filmová a televizní maskérka a měla také svou soukromou klientelu v Praze.

Po mateřské dovolené jsem si dodělala ještě kosmetický kurz a nyní mám svůj splněný sen v Opavě v podobě Zuzy Kicková Beauty salonu, kde spojuji všechny mé dosavadní zkušenosti ať už v kosmetice, vizážistice, tak také vědomém doteku.

Za svou praxi jsem prošla desítkami kosmetických školení, odlíčila stovky žen, mnoho svateb, focení, natáčení a osobních proměn. Orientuji se velice dobře jak v bio tak i konvenčních značkách kosmetiky a to nejen na českém trhu.

Svou práci miluji a každá klientka je pro mě jedinečný příběh.

Přijďte si ke mně napsat společně ten Váš.

Vaše Zuzy

Scroll to Top