Ve svém saloně pracuji se značkami THALION a INLIGHT.

Naše Filozofie

V naší firmě THALION řasy nejenom sklízíme, ale zároveň je zpracováváme i distribuujeme. Tento integrovaný model je v průmyslu mořské kosmetiky naprosto jedinečný.Naše laboratoře se nachází pouze několik metrů od pobřeží moře Iroise, našeho hlavního zdroje. Každý den pracujeme v souladu s rytmy přílivů a odlivů a respektujeme jednotlivá období oceánu. Podle druhu mořských řas je sklízíme buď na lodích, anebo ručně, vždy však podle našeho etického kodexu:

  • dodržujeme přísný výběr jednotlivých mořských řas,
  • máme úctu k místům růstu řas, která umožňují obnovování rostlin,
  • pravidelně kontrolujeme odolnost řas vůči vnějším podmínkám,
  • optimalizujeme období sklizně mořských řas v závislosti na faktorech dostupnosti a efektivnosti aktivních ingrediencí.

Na přírodě nám velmi záleží. Cítíme odpovědnost za její osud, a proto jsme se rozhodli pro tradiční přístup, kdy chráníme bohatství, které nás obklopuje. Abychom mohli zachovat mimořádné vlastnosti mořských řas, vypracovali jsme unikátní systém jejich sběru. Řasy zpracováváme v průběhu 24 hodin za použití vysoce výkonné technologie, svého druhu jediné v Evropě.

Proces zpracování probíhá u nás od začátku až do konce. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu surovin a kontrolu nad obsahem až do finálního produktu.

MAGNIFICIENT WHITE

VELKOLEPĚ BÍLÁ

Patentovaná aktivní látka Pylawhite®, získaná z mořských řas působí uvnitř buněk, tak aby omezila vznik tmavých skvrn a zanechala pleť barevně sjednocenou a rozzářenou. Obsažený vitamín C působí nejen na poruchy pigmentace, ale také zvyšuje produkci kolagenu. Pleť je pevnější, barevně sjednocená a tmavé skvrny jsou minimalizované.

ABSOLUTE HYDRATION

ABSOLUTNÍ HYDRATACE

Toto intenzivní ošetření odstraňuje příčiny dehydratace a obnovuje přirozenou ochrannou bariéru pleti. Přináší úlevu od nepříjemného pocitu pnutí. Již po prvním ošetření je pleť jemnější, zářivější a příjemně svěží. Vhodné pro všechny typy pleti.  

EXTREME PURITY

EXTRÉMNÍ ČISTOTA

Účinek tohoto ošetření vyhovuje smíšené, nebo mastné pleti. Spojení přírodních mořských řas, bohatých na minerály a vitamíny s účinnými extrakty mořského původu, přináší vyrovnání a pročištění.

BEAUTY ENHANCER SKIN

KRÁSNĚJŠÍ PLEŤ

Potřebujete rychlé ošetření? Kosmetička na začátku ošetření zvolí vhodnou masku pro váš typ pleti: hydratační, čistící nebo liftingovou. Po třiceti minutách je vaše pleť plná potřebných minerálů a rozzářená.

ABSOLUTE LIFT

ABSOLUTNÍ ZVEDNUTÍ

Liftingové ošetření ABSOLUT LIFT je určeno zralé, povadlé a velmi dehydrované pleti. Posiluje, vypíná a zpevňuje kontury obličeje. Speciální masážní maska v kombinaci s aktivními látkami působí proti všem známkám stárnutí. Ošetření vhodné pro suchou zralou pleť.

INLIGHT JAKO MOST K PŘÍRODĚ I K NAŠEMU NITRU

Věříme, že za mimořádnými věcmi stojí mimořádní lidé, mimořádné myšlenky a mimořádný přístup. Cílem dr. Mariana Spieziy je pomoci lidem vrátit se zpět k jejich podstatě, k přírodě a především sami k sobě. I z toho důvodu firma Inlight již od svých prvopočátků usiluje o maximální udržitelnost a ohleduplnost k planetě i všem jejím obyvatelům. Základem tohoto přístupu je zpracování bio ingrediencí, jejichž pěstování je maximálně šetrné k přírodě, netestování na zvířatech, podpora fair trade a investice do snadno recyklovatelných ekologických obalů.

ZPRACOVÁNO S LÁSKOU, KTERÉ JE INLIGHT PLNÝ

MIMOŘÁDNÉ ÚČINKY DÍKY RESPEKTU K POKOŽCE

Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky a postupně jí navracely přirozenou rovnováhu. Inlight přináší tu nejčistší vitální superpotravu, kterou kůže doslova vpije a bere si z ní vše, co ke své kráse a zdraví potřebuje. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. 

Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů.

RUČNÍ VÝROBA A 100% BIO KVALITA

Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. 

Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

DR. MARIANO SPIEZIA: ODBORNÍK S ÚCTOU K ŽIVOTU

Biokosmetika Inlight je celoživotním dílem lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spiezii, jemuž jeho multidisciplinární přístup a obrovská pokora k přírodě umožnily celostní pohled na pojetí kosmetiky. Během mnohaletého vědeckého vývoje a výzkumu zkombinoval moderní metody s hlubokou znalostí medicíny i dávnou alchymistickou tradicí. Právě díky využití znalostí fungování lidského těla a vzájemného spolupůsobení vzácných olejů a bylin pracují bio produkty Inlight na mnoha různých úrovních. Jejich srdcem je originální formule – tzv. Bio-lipofilní Matrix, díky němuž je kosmetika Inlight velmi podobná složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.

Scroll to Top