Velice ráda jsem pro Bio zákaznice používala značku ZUII, bohužel tato značka ukončuje výrobu a já stále hledám vhodnou alternativu v podobě 100% čisté dekorativní kosmetiky.

Naše Filozofie

Australská dekorativní bio kosmetika ZUII Organic dokazuje, že make-up může nejen nádherně vypadat, ale také prospívat pleti. Ze široké palety jejích líčidel, barev a odstínů si bez problémů vyberou profesionální vizážisté i nejnáročnější klientky. Vedle dokonalého nalíčení ZUII přináší ještě něco navíc. Na rozdíl od konvenční kosmetiky nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami – nepřispívá tak k rozvoji akné, dermatitid, vysušování a podráždění pleti či předčasnému vzniku vrásek. 

Co se týče vizáže, nabízím v podstatě líčení na všechny příležitosti.

To znamená líčení pro nevěsty, svědky a jiné příbuzné, plesové líčení, denní líčení, foto make up a make up na televizní obrazovku či divadelní líčení. Každý druh make upu vyžaduje trochu jiný přístup a někdy i jiný materiál.

Nejčastěji ale ve svém saloně mám nevěsty a plesové líčení. Nabízím také vlasový design, neboli úpravu vlasů – česání.

POUŽÍVANÉ PRODUKTY

Co se týče produktů, se kterými pracuji, v rámci konvenční kosmetiky používám prostě přípravky, které si mi za léta líčení nejvíce osvědčily a tak v mém make up kitu naleznete jak luxusní značky, tak třeba i levnější. Ne vždy je kvalita podmíněná cenou a naopak. Důležitý je celkový výsledek, dobrá snášenlivost přípravků a v neposlední řadě také výdrž nalíčení. Podkladové báze a dobré zapracování jsou základem.

SLUŽBY KOSMETIKY

S mými nevěstami mám vždy zkoušku předem a její cena je zahrnuta v celkové částce mé služby.

Vždy se snažím hlavně navnímat potřeby a osobnost klientky a před samotným líčením vždy máme úvodní konzultaci.

Miluji ženy krášlit, protože to krášlí i jejich duši.

Těším se na Vás
Zuzy

Scroll to Top